KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5486147
*
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 oktober 2008
kl 17:07:23
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06
-
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:24
-
4271 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:17
-
4272 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:17
*
Pastell
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 oktober 2008 |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06 -
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:24 -
4271 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:17
-
4272 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:17